Aktualności   Firma   Obszary badawcze   Techniki i procedury badawcze   Publikacje, konferencje i szkolenia   Kontakt  
Kim jesteśmy
Kim jesteśmy?
Siedziba firmy
Nasi klienci
Możliwość podjęcia pracy

Jesteśmy firmą realizującą wszystkie rodzaje badań rynkowych i społecznych. Od wielu lat prowadzimy badania diagnozujące jakość życia, czego owocem jest zestaw kilkudziesięciu wskaźników jakości życia. Specjalizujemy się w badaniach społecznego wizerunku instytucji zarówno publicznych jak i przedsiębiorstw prywatnych. Chętnie występujemy w roli partnera w realizacji projektów unijnych, które wspomagamy budową koncepcji badawczej, rekrutacją Beneficjentów Ostatecznych oraz konstrukcją narzędzi ewaluacyjnych i monitorujących postępy prac.

Nasz zespół opiera się głównie na doświadczonych pracownikach, specjalizujących się w zastosowaniach socjologii dla celów praktycznych. Cechuje nas duży zapał do pracy, zaangażowanie oraz ciągłe dążenie do udoskonalenia jakości wykonywanej pracy. Stale monitorujemy dynamiczny rozwój branży badawczej, starając się wspierać jej rozwój.

Jesteśmy firmą elastyczną i innowacyjną, która potrafi dostosować się do szczegółowych wymagań Klienta. Stawiamy na indywidualny kontakt z Klientem, dla którego staramy się stworzyć atrakcyjną ofertę. Każdorazowo proponujemy też spotkanie oraz czas na omówienie problemów badawczych z potencjalnymi Klientami.

Nasze zalety to średni rozmiar firmy, połączony z wysoko wykwalifikowanym zespołem, co pozwala na bezpośrednią współpracę z Klientem. W trakcie realizacji badania zapewniamy pełną opiekę merytoryczną i konsultacje na każdym etapie procesu badawczego. Nasi Klienci chwalą nas za stałą możliwość kontaktu oraz rekomendacji dotyczących wykorzystania wyników badań dla celów praktycznych.

Wysoce cenimy kontakt bezpośredni i stałą współpracę. W przypadku odległości terytorialnych, oferujemy Klientom pełną opiekę badawczą na drodze telefonicznej i e-mailowej. Zachęcamy do kontaktu, podczas którego z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

W firmie duży nacisk kładzie się na ustawiczny rozwój. Pracownicy na bieżąco poszerzają swoje umiejętności, aby móc sprostać wymaganiom Klientów w jak największym stopniu. Jesteśmy też otwarci na propozycje realizacji płynące bezpośrednio od Zleceniodawców. Każdorazowo służymy radą, mającą na celu zwiększenie efektywności projektowanych działań badawczych.